27.8.13

Alternatif Olimpiyatlar - Biz Bize YeterizBütün dünya bize karşı, karşı olmayanlar bile karşı. Onun için uyanık olmalıyız. Gerek faiz lobisi olsun, gerek telekinezik güçleri olan yabancılar olsun, gerek almış başını gitmiş dolar olsun. (Dolara ayrıca laflar hazırladım, akıllı ol senin aklını alırım çerçevesinde, korkutup belini kıracağım). 

Olimpiyatları da bize vermez şimdi bunlar. Hep Gezi’nin yüzünden, yoksa biz olimpiyatlara dört dörtlük hazırdık. Olimpiyat yapılacaksa onun da en iyisini biz yapardık. Antik Yunan da kimmiş? Öyle antin kuntin işler. Biz koskoca cihan devletiyiz. Onun için alternatif olimpiyatlar hazırlayıp tüm dünyaya günlerini göstermeliyiz. Hıh, görsünler bakalım olimpiyat gibi olimpiyat nasıl yapılıyormuş.

Hatta şu an karar verdim, 1 değil tam 2 tane olimpiyat yapacağım. Erkekler olimpiyatı ve kadınlar olimpiyatı. Olimpiyat dediğin kızlı erkekli bir şey olamaz. Şu an sesli düşünüyorum, kadınlar olimpiyatı olmaz, hayır, kızlar olimpiyatı olmalı. Kim kız, kim kadın netleşsin artık bir kere. Kadın dediğin de beyinin arabasıyla gelsin olimpiyata. Öyle elini kolunu sallaya sallaya sokaklarda gezmeler falan bir kere estetik değil. Sevişmişsin sokakta geziyorsun terbiyesiz gibi. Olmaz. Törelerimize ters. Ecdadımız zamanında kadın mı vardı? Bunlar hep batının bize komplosu. 

Efendime söyliyeyim, sonra olimpiyatlarımızda doping serbest olacak. Hatta ne kadar çok doping yaparsan o kadar iyi olacak. Bunlar bize dopingli çok sporcumuz var diye vır vır laf ediyorlar. Tesisti, antremandı, çocukluktan spora teşvikti bunlarla uğraşacağımıza dayayacağız dopingi gitsin. Bugün bir dopingli tosuncuk kolay mı yetişiyor?

Tabii ki kıymetli sporcularımızın ırkçı beyanatlarından ötürü kendilerine ceza vermeyeceğiz. Bu düşünce özgürlüğüne aykırı bir tutum olur -ki bizler öyle demokrat öyle demokratız ki düşünce özgürlüğü falan ooooooo yani o kadar olur. Özellikle tosuncuk, kafası kötülükten başka bir şeye çalışmayan, dopingli güreşçilerimizin ırkçı yorumlarına karışmayacağız. Size yedirecek değiliz herhalde çocukcukları. Konuşsun tosunlar. Demokrasi var bu ülkede, en ilerisinden.

Yalnız kız olimpiyatları ve erkek olimpiyatları sırasında özellikle ve özellikle uyulmasını takip edeceğimiz şey siyasi içerikli sloganların yasaklanması. Bu kadar özgürlükten sonra artık 1 tanecik yasak getirmişiz , onu da bir zahmet şey ediverin. Yasak kardeşim, siyasi siyasi slogan atıp sinirimizi bozmayın. 

He ne zaman serbest olur? Benim lehime siyasi slogan atarsanız o zaman serbest olur. Hatta isterseniz o sloganı uçağın arkasına pankart yapıp olimpik stadlarımızın üstünde bile gezdirebilirsiniz. İsterseniz sporcuların formalarına da yazabilirsiniz. Çünkü dediğim gibi biz çok demokratikiz. Onun dışında spora siyaseti karıştırmayalım, fena yaparım. 

Bir de bütün sporcuların forma numaralarını 4 olarak değiştirebilirsek lütfen. (Bak lütfen dedim ki bu benim diktatör olmadığımın en kuvvetli kanıtıdır) 5 rakamı ikinci bir emre kadar yasaklanmıştır. Fazla kızdırmayın parmak sayısı bundan sonra 4‘erden 8 olacak diye anayasa değişikliğine giderim. Çünkü demokrasi böyle bir şeydir. Ben seçildiğim için canımın istediğine kendi kendime, özgür irademle karar verebilmeme demokrasi denir.

Alternatif olimpiyatlarımız için bütün ana hatları çıkarmış oldum böylece. Yalnız tek bir sorunlu konu hangi ülkelerin katılacağı konusu olabilir. Bu aralar pek sevenimiz yok da, çekemiyorlarsa zaar bizi. KKTC katılır herhalde, artık bir zahmet. Bence Kuzey Kore’yi de ikna edebiliriz gibi geliyor bana. İçimden bir ses Sudan’ı da alabiliriz diyor. Dur bakayım kaç etti, 4. Biz 4 ülkeyle olimpiyatların kralını yaparız oğlum. 

Çekemeyen anten taksın. 

No comments:

Post a Comment